השקעה בבטומי – כך הפכה עיר הנופש הגיאורגית לפנינת נדל"ן

בשנים האחרונות גיאורגיה הופכת לכוכב עולה בשמי התיירות העולמית. נופשים רבים מכל רחבי העולם מגיעים אל העיר על מנת ליהנות מהשקט המפנק, המחירים הטובים, חוף הים היפהפה ומתחמי הבילוי הפזורים בה.

מאפיינים אלו נתנו לה עם השנים את הכינוי "מונטה קרלו של הים השחור". כעת, כאשר משקיעים רבים מפנים את מבטם מעבר לים ומחפשים אחר הזדמנויות להשקעות נדל"ן בחו"ל, בטומי מתגלה כפנינת נדל"ן. מדוע שווה לבצע השקעה בבטומי בשנים הקרובות? אספנו עבורך כמה יתרונות שמובילים את המגמה הזו.

השקעה כדאית מבחינה פיננסית

אף על פי שמשבר הסאב-פריים לא פסח על גיאורגיה, היא מגלה סימני התאוששות מעוררי השראה. מגמה זו מצביעה על כך כי המחירים הנמוכים של נכסי הנדל"ן בגיאורגיה לא יישארו לאורך זמן וצפויה עלייה משמעותית במחירים.

הביקוש ההולך וגובר לרכישת נכסים בקרב מקומיים ונופשים כאחד, יוצרים שוק אטרקטיבי במיוחד. ככל שהביקוש הזה יעלה – ולאור הקפיצה האדירה בעשרות אחוזים בנפח התיירות נראה שלשם פנינו מועדות – מחירי הנדל"ן עתידים לזנק.

התשואה הצפויה כיום מנכס ממוצע בבטומי הוא 12% בשנה. בערך פי 3 מאשר נכס להשקעה בישראל.

אבן שואבת לתיירים

הביקוש הגבוה לא נוצר בחלל הריק. ישנם כמה יתרונות בולטים שהופכים נכסים בבטומי לאטרקטיביים כל כך.

  • ההימורים חוקיים ומושכים חובבי קזינו רבים ברחבי העולם.
  • מדיניות המיסוי וההגבלים העסקיים מעודדת פעילות עסקית זרה ענפה במדינה.
  • וכאמור – מעמדה כיעד תיירות מבוקש מבטיח כי הנכס שלך תמיד יישאר מאוכלס.

וכל אלו הופכים השקעה בבטומי לא רק למשתלמת, אלא אף לכזו המתקבלת בברכה ואינה נתקלת במכשולים מיותרים. במילים אחרות, בטומי ממתינה לכם במרחק כמה קליקים.

השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אלייך בהקדם